Liceum dla dorosłych w ZS im. Królowej Jadwigi - strona_zs_czerwinsk

Idź do spisu treści

Menu główne

Liceum dla dorosłych w ZS im. Królowej Jadwigi

SZKOŁY DLA DOROSŁYCH > LOD

Liceum dla Dorosłych - czy warto? Pewnie, ze tak!

Zespół Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą to nie tylko Liceum o profilu policyjnym i Technikum Agrobiznesu. Nie należy zapominać o zaocznych formach kształcenia. Jedną z nich jest Liceum dla Dorosłych.
Liceum dla Dorosłych jest bezpłatną szkołą. Nauka trwa 3 lata (6 semestrów). Zajęcia odbywają się co dwa tygodnie, w soboty i niedziele. Do szkoły przyjmowani są absolwenci gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Jej ukończenie umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego oraz świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Słuchacze od trzeciego semestru realizują w zakresie rozszerzonym wybrany przedmiot. W przypadku III klasy jest to biologia, II klasy geografia. Klasa I stoi przed wyborem. Może chemia??? Przedmioty ścisłe okazują się być u nas bardziej interesujące niż by się wydawało.
Czy warto do nas przyjść? Jak sami słuchacze potwierdzają nauka jest bezstresowa. Zajęcia mają charakter konsultacji. Zdawalność egzaminów jest 100%. Pedagodzy są otwarci na indywidualne potrzeby słuchaczy, służą pomocą w każdej sytuacji. Miła atmosfera, życzliwość i doświadczenie nauczycieli są argumentami potwierdzającymi fakt, że musisz do nas dołączyć. Zapraszamy!


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego